525 000 €
2500 €/m²
Property 34771 photo 1
Property 34771 photo 2
Property 34771 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 2,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5,3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 210 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 588 μ². Προσφέρει θέα στην πόλη.

Πωλείται
500 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50669
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
427 000 € 320 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62503
  • Εμβαδόν 410 m²
Πωλείται
600 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32335
  • Εμβαδόν 6340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
590 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65038
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
540 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54569
  • Εμβαδόν 18977 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m
Πωλείται
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52598
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο