50 000 €
106 €/m²
Property 34571 photo 1
Property 34571 photo 2
Property 34571 photo 3
Property 34571 photo 4
Property 34571 photo 5
Property 34571 photo 6
Property 34571 photo 7
Property 34571 photo 8
Property 34571 photo 9
Property 34571 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 468 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ².

Πωλείται
50 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37925
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26770
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63360
  • Εμβαδόν 993 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
55 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61453
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56829
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32785
  • Εμβαδόν 359 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
69 900 € 224 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63410
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
50 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34571
  • Εμβαδόν 468 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
48 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34180
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56754
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο