95 000 € 75 000 €
45 €/m²
Property 34469 photo 1
Property 34469 photo 2
Property 34469 photo 3
Property 34469 photo 4
Property 34469 photo 5
Property 34469 photo 6
Property 34469 photo 7
Property 34469 photo 8
Property 34469 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 110 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1650 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 332 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
78 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42245
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
120 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50410
  • Εμβαδόν 9000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41955
  • Εμβαδόν 4519 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m
Πωλείται
110 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56431
  • Εμβαδόν 3700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
108 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36055
  • Εμβαδόν 1433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
120 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65362
  • Εμβαδόν 1270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
102 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48429
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54416
  • Εμβαδόν 1658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
107 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65472
  • Εμβαδόν 1130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο