Πωλείται - Διαμέρισμα 301 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
2 500 000 €
8306 €/m²
Property 34233 photo 1
Property 34233 photo 2
Property 34233 photo 3
Property 34233 photo 4
Property 34233 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 34233
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 49 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 301 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, αποθήκη. Κτίριο χωρίς ασανσέρ.

Τοποθεσία