2 100 000 €
2246 €/m²
Property 34201 photo 1
Property 34201 photo 2
Property 34201 photo 3
Property 34201 photo 4
Property 34201 photo 5
Property 34201 photo 6
Property 34201 photo 7
Property 34201 photo 8
Property 34201 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Πωλείται
2 000 000 € 3030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42116
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
2 500 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43955
  • Εμβαδόν 1956 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 860 000 € 4087 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11421
  • Εμβαδόν 455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 740 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37389
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 30788
  • Εμβαδόν 913 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 700 000 € 1588 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62169
  • Εμβαδόν 1070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7600 m
Πωλείται
2 750 000 € 2330 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60032
  • Εμβαδόν 1180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7400 m
Πωλείται
2 300 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45087
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
2 800 000 € 3612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19252
  • Εμβαδόν 775 m²
Πωλείται
2 500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66004
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο