53 000 €
121 €/m²
Property 34137 photo 1
Property 34137 photo 2
Property 34137 photo 3
Property 34137 photo 4
Property 34137 photo 5
Property 34137 photo 6
Property 34137 photo 7
Property 34137 photo 8
Property 34137 photo 9
Property 34137 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 438 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 355 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
50 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47006
  • Εμβαδόν 648 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37123
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
60 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18507
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
64 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57760
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
50 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39460
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63360
  • Εμβαδόν 993 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
78 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42245
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
60 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19175
  • Εμβαδόν 877 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
55 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65361
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
78 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65163
  • Εμβαδόν 702 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο