48 000 €
115 €/m²
Property 34136 photo 1
Property 34136 photo 2
Property 34136 photo 3
Property 34136 photo 4
Property 34136 photo 5
Property 34136 photo 6
Property 34136 photo 7
Property 34136 photo 8
Property 34136 photo 9
Property 34136 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 416 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 346 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56829
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
53 000 € 121 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34137
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
69 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42777
  • Εμβαδόν 4189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
43 000 € 193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42232
  • Εμβαδόν 222 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13132
  • Εμβαδόν 496 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 31332
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
50 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56864
  • Εμβαδόν 1700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
40 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37927
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
55 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65361
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο