350 000 €
1296 €/m²
Property 34119 photo 1
Property 34119 photo 2
Property 34119 photo 3
Property 34119 photo 4
Property 34119 photo 5
Property 34119 photo 6
Property 34119 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Παλαιά κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Πωλείται
480 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55876
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
450 000 € 724 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26164
  • Εμβαδόν 621 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
360 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40297
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
299 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 36656
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
370 000 € 1075 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31831
  • Εμβαδόν 344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
325 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34866
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8600 m
Πωλείται
441 000 € 1378 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60879
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
450 000 € 769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40587
  • Εμβαδόν 585 m²
Πωλείται
500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56797
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
400 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43181
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο