92 000 €
171 €/m²
Property 33896 photo 1
Property 33896 photo 2
Property 33896 photo 3
Property 33896 photo 4
Property 33896 photo 5
Property 33896 photo 6
Property 33896 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 538 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 260 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Παρόμοια ακίνητα

Αποκλειστικός Πωλείται
90 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65719
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
130 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5267
  • Εμβαδόν 1137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
80 000 € 410 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6453
  • Εμβαδόν 195 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
123 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40072
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
102 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40071
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 790 m
Πωλείται
75 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20312
  • Εμβαδόν 776 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
92 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33896
  • Εμβαδόν 538 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20313
  • Εμβαδόν 1086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
90 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26383
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
120 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19910
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 110 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο