700 000 €
127 €/m²
Property 33666 photo 1
Property 33666 photo 2
Property 33666 photo 3
Property 33666 photo 4
Property 33666 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει πηγάδι, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
940 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37512
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
800 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12083
  • Εμβαδόν 8100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5100 m
Πωλείται
800 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34160
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
850 000 € 153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35094
  • Εμβαδόν 5547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
710 000 € 299 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44207
  • Εμβαδόν 2367 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 97 m
Πωλείται
650 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44104
  • Εμβαδόν 4580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
650 000 € 134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24183
  • Εμβαδόν 4834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο