Property 33660 photo 1
Property 33660 photo 2
Property 33660 photo 3
Property 33660 photo 4
Property 33660 photo 5
Property 33660 photo 6
Property 33660 photo 7
Property 33660 photo 8
Property 33660 photo 9
Property 33660 photo 10
Property 33660 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1957
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Πωλείται
325 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34866
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8600 m
Πωλείται
360 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33660
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
480 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55876
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
360 000 € 1028 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32020
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
350 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31119
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9600 m
Πωλείται
300 000 € 1554 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35235
  • Εμβαδόν 193 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m
Πωλείται
360 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40297
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
400 000 € 1454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29432
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
350 000 € 741 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64659
  • Εμβαδόν 472 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3100 m
Πωλείται
480 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34134
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο