1 400 000 €
3763 €/m²
Property 33630 photo 1
Property 33630 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Kτίριο συνολικής επιφάνειας 372 τετραγωνικών μέτρων σε οικόπεδο 1370 τετραγωνικών μέτρων διατίθεται προς πώληση

Το κτίριο αποτελείται από 4 διαμερίσματα, 93 τ.μ το καθένα

Υπάρχει η ευκαιρία αν κατεδαφίσετε το υπάρχον κτίριο, να χτίσετε ένα νέο κτίριο συνολικής επιφάνειας 450 τ.μ. χωρίς να λάβουμε υπόψη το υπόγειο που μπορεί να είναι επιπλέον 300 τ.μ.

 

Το κτίριο βρίσκεται στην περιοχή της Βούλας

Πωλείται
1 500 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63785
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4750 m
Πωλείται
1 435 000 € 2050 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39124
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10500 m
Πωλείται
2 000 000 € 1816 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61647
  • Εμβαδόν 1101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
2 000 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35593
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 200 000 € 1929 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21525
  • Εμβαδόν 622 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
2 000 000 € 3030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42116
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 30788
  • Εμβαδόν 913 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 740 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37389
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 700 000 € 2016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41086
  • Εμβαδόν 843 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5400 m
Πωλείται
1 150 000 € 1 060 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60937
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο