485 000 € 410 000 €
88 €/m²
Property 33319 photo 1
Property 33319 photo 2
Property 33319 photo 3
Property 33319 photo 4
Property 33319 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 63 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4616 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 220 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38847
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
540 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54569
  • Εμβαδόν 18977 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43298
  • Εμβαδόν 2600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 416 m
Πωλείται
427 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36674
  • Εμβαδόν 1770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
500 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19868
  • Εμβαδόν 32500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
390 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19640
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
650 000 € 134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24183
  • Εμβαδόν 4834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38518
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3200 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο