695 000 €
4064 €/m²
Property 33171 photo 1
Property 33171 photo 2
Property 33171 photo 3
Property 33171 photo 4
Property 33171 photo 5
Property 33171 photo 6
Property 33171 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1955
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 1 χλμ

Πωλείται
580 000 € 2027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37778
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
980 000 € 1093 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60917
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11618
  • Εμβαδόν 337 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
600 000 € 1071 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54669
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15800 m
Πωλείται
682 000 € 1046 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60923
  • Εμβαδόν 652 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1360 m
Πωλείται
635 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36277
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
960 000 € 1411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43362
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
960 000 € 2051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47328
  • Εμβαδόν 468 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
700 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37149
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
850 000 € 2151 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62765
  • Εμβαδόν 395 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο