1 280 000 €
548 €/m²
Property 33143 photo 1
Property 33143 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 70 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 15 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2332 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται
1 400 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37489
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 070 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59201
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52253
  • Εμβαδόν 40085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32623
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 280 000 € 527 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40583
  • Εμβαδόν 2425 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52388
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 280 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33143
  • Εμβαδόν 2332 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
1 200 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50581
  • Εμβαδόν 32687 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 280 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48743
  • Εμβαδόν 17497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο