Property 3304 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Άλλες παροχές: имеется разрешение на строительство дома площадью 305 кв.м
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Πωλείται
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38693
  • Εμβαδόν 216 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
270 000 € 1084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25225
  • Εμβαδόν 249 m²
Πωλείται
265 000 € 387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8291
  • Εμβαδόν 684 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
390 000 € 1585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26113
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
260 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10248
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45352
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
300 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62005
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
300 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3304
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
290 000 € 483 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63489
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο