Πωλείται - Γη 13680 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Σούδα Πλατάνι
1 600 000 € 1 070 000 €
78 €/m²
Property 32927 photo 1
Property 32927 photo 2
Property 32927 photo 3
Property 32927 photo 4
Property 32927 photo 5
Property 32927 photo 6
Property 32927 photo 7
Property 32927 photo 8
Property 32927 photo 9
Property 32927 photo 10
Property 32927 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 22 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 13680 μ² στην Κρήτη. Το αγροτεμάχιο δεν χτίζεται. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει κτίσμα, πηγάδι, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 2000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24953
  • Εμβαδόν 26001 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52253
  • Εμβαδόν 40085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 500 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24668
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 800 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63741
  • Εμβαδόν 21096 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 500 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62446
  • Εμβαδόν 150000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
2 200 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44015
  • Εμβαδόν 15503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 700 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44681
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 830 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο