800 000 €
32 €/m²
Property 32800 photo 1
Property 32800 photo 2
Property 32800 photo 3
Property 32800 photo 4
Property 32800 photo 5
Property 32800 photo 6
Property 32800 photo 7
Property 32800 photo 8
Property 32800 photo 9
Property 32800 photo 10
Property 32800 photo 11
Property 32800 photo 12
Property 32800 photo 13
Property 32800 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 25000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό. Δυνατότητα οικοδόμησης 1200 μ².

Πωλείται
900 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47192
  • Εμβαδόν 28045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
650 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57279
  • Εμβαδόν 5159 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 096 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51472
  • Εμβαδόν 12735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
800 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34160
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40472
  • Εμβαδόν 6250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
853 000 € 725 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63066
  • Εμβαδόν 1175 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
853 000 € 813 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64552
  • Εμβαδόν 1048 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο