Πωλείται - Γη 359 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κίσσαμος
50 000 € 33 000 €
91 €/m²
Property 32791 photo 1
Property 32791 photo 2
Property 32791 photo 3
Property 32791 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 520 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 359 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 310 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 31332
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
48 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34180
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
64 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57760
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63360
  • Εμβαδόν 993 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
50 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47006
  • Εμβαδόν 648 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32790
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52084
  • Εμβαδόν 243 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Προτεινόμενo Πωλείται
60 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62188
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
48 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34186
  • Εμβαδόν 399 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο