Πωλείται - Γη 301 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κίσσαμος
50 000 € 33 000 €
109 €/m²
Property 32790 photo 1
Property 32790 photo 2
Property 32790 photo 3
Property 32790 photo 4
Property 32790 photo 5
Property 32790 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 550 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 301 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
50 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47006
  • Εμβαδόν 648 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
54 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39458
  • Εμβαδόν 890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
45 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43314
  • Εμβαδόν 735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
68 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52386
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
54 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63023
  • Εμβαδόν 1373 m²
Πωλείται
65 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36882
  • Εμβαδόν 5235 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
40 600 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37599
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
50 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65413
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32785
  • Εμβαδόν 359 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 31332
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο