Πωλείται - Γη 359 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κίσσαμος
50 000 € 38 000 €
105 €/m²
Property 32785 photo 1
Property 32785 photo 2
Property 32785 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 38 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 359 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ².

Πωλείται
62 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52385
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
60 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37922
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19200 m
Πωλείται
50 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50364
  • Εμβαδόν 3500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
60 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39456
  • Εμβαδόν 608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
65 000 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56375
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 31332
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
64 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60940
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
70 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39447
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
55 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39139
  • Εμβαδόν 2108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 29000 m
Πωλείται
43 000 € 193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42232
  • Εμβαδόν 222 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο