Πωλείται - Γη 955 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κίσσαμος
477 500 €
500 €/m²
Property 32758 photo 1
Property 32758 photo 2
Property 32758 photo 3
Property 32758 photo 4
Property 32758 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 70 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 38 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 955 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 760 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
427 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32314
  • Εμβαδόν 5695 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
413 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16554
  • Εμβαδόν 2580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
480 000 € 1263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50582
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
700 000 € 127 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33666
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44871
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
700 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40404
  • Εμβαδόν 8926 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 470 m
Πωλείται
430 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55851
  • Εμβαδόν 5834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο