400 000 €
173 €/m²
Property 32656 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 24000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2305 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38693
  • Εμβαδόν 216 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
350 000 € 2187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35049
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
420 000 € 3021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49102
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
535 000 € 652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34164
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
450 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21312
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
345 000 € 492 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46034
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
460 000 € 707 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56993
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16800 m
Πωλείται
390 000 € 1585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26113
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο