330 000 €
165 €/m²
Property 32655 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 24000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2000 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45352
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
290 000 € 976 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56933
  • Εμβαδόν 297 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
475 000 € 417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53072
  • Εμβαδόν 1139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
350 000 € 2187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35049
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
265 000 € 387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8291
  • Εμβαδόν 684 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
400 000 € 173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32656
  • Εμβαδόν 2305 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο