3 000 000 €
9375 €/m²
Property 32637 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος ανακαίνισης: 2018
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36729
  • Εμβαδόν 3300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
3 500 000 € 4748 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41172
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
2 500 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43955
  • Εμβαδόν 1956 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
2 800 000 € 3612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19252
  • Εμβαδόν 775 m²
Πωλείται
4 000 000 € 2309 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14476
  • Εμβαδόν 1732 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
2 920 000 € 4576 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60112
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
2 500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66004
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
4 000 000 € 4981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19695
  • Εμβαδόν 803 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
2 700 000 € 1810 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63887
  • Εμβαδόν 1491 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m
Πωλείται
3 000 000 € 9375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32637
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο