566 000 €
25 €/m²
Property 32415 photo 1
Property 32415 photo 2
Property 32415 photo 3
Property 32415 photo 4
Property 32415 photo 5
Property 32415 photo 6
Property 32415 photo 7
Property 32415 photo 8
Property 32415 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 24 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 22000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 7000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
800 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34160
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
600 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35632
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
800 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63744
  • Εμβαδόν 13439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
477 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32758
  • Εμβαδόν 955 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
800 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38769
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
680 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58882
  • Εμβαδόν 143484 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
750 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32035
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50802
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
612 000 € 306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38961
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο