650 000 €
54 €/m²
Property 32334 photo 1
Property 32334 photo 2
Property 32334 photo 3
Property 32334 photo 4
Property 32334 photo 5
Property 32334 photo 6
Property 32334 photo 7
Property 32334 photo 8
Property 32334 photo 9
Property 32334 photo 10
Property 32334 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 750 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11842 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 800 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
860 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47506
  • Εμβαδόν 21000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
880 000 € 1760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18950
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
900 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47192
  • Εμβαδόν 28045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39581
  • Εμβαδόν 14364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
620 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42251
  • Εμβαδόν 16903 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
700 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40404
  • Εμβαδόν 8926 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 470 m
Πωλείται
800 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32252
  • Εμβαδόν 13722 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36983
  • Εμβαδόν 610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο