427 000 €
74 €/m²
Property 32314 photo 1
Property 32314 photo 2
Property 32314 photo 3
Property 32314 photo 4
Property 32314 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 15000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5695 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 220 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44871
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
450 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42919
  • Εμβαδόν 12520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38518
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3200 m
Πωλείται
360 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41187
  • Εμβαδόν 14565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49171
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
550 000 € 407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33356
  • Εμβαδόν 1350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36755
  • Εμβαδόν 5889 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
375 000 € 154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39514
  • Εμβαδόν 2420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο