Πωλείται - Γη 10500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Χανιά
1 450 000 €
138 €/m²
Property 32273 photo 1
Property 32273 photo 2
Property 32273 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 10500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει πηγάδι, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
1 280 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54603
  • Εμβαδόν 11799 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 200 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12485
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52254
  • Εμβαδόν 27671 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
1 700 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30474
  • Εμβαδόν 29063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 760 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40470
  • Εμβαδόν 55000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 460 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 33978
  • Εμβαδόν 37064 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 300 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56285
  • Εμβαδόν 24000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 500 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46043
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο