Πωλείται - Γη 13722 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Βραχάσι Σίσι
800 000 €
58 €/m²
Property 32252 photo 1
Property 32252 photo 2
Property 32252 photo 3
Property 32252 photo 4
Property 32252 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,7 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13722 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 380 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
940 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37512
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
880 000 € 1760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18950
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Προτεινόμενo Πωλείται
980 000 € 326 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35962
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
990 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44357
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36983
  • Εμβαδόν 610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
800 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56706
  • Εμβαδόν 14549 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63073
  • Εμβαδόν 16658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30124
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
800 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38749
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο