Πωλείται - Γη 1294 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Χανιά
600 000 € 500 000 €
386 €/m²
Property 32160 photo 1
Property 32160 photo 2
Property 32160 photo 3
Property 32160 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1294 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 742 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38518
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3200 m
Πωλείται
525 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47413
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
500 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50157
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
587 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25605
  • Εμβαδόν 106846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63073
  • Εμβαδόν 16658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
792 000 € 425 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30280
  • Εμβαδόν 1860 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
800 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63744
  • Εμβαδόν 13439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
800 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13174
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο