Πωλείται - Γη 15000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ρεθύμνου Ρέθυμνο
750 000 €
50 €/m²
Property 32035 photo 1
Property 32035 photo 2
Property 32035 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2,4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 15000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 310 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
800 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38769
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
750 000 € 375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38096
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 000 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28806
  • Εμβαδόν 23000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²
Πωλείται
800 000 € 800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38750
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
640 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57571
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
700 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40404
  • Εμβαδόν 8926 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 470 m
Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο