370 000 €
1076 €/m²
Property 31831 photo 1
Property 31831 photo 2
Property 31831 photo 3
Property 31831 photo 4
Property 31831 photo 5
Property 31831 photo 6
Property 31831 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Περιγραφή

Διατίθεται προς πώληση κτίριο συνολικής επιφάνειας 344 τ.μ. σε οικόπεδο 218 τ.μ..

Το κτίριο αποτελείται από 5 διαμερίσματα, και πιο αναλυτικά:

  • Ημιυπόγειο διαμέρισμα 50 τ.μ.
  • Ημιυπόγειο διαμέρισμα 30 τ.μ.
  • Διαμέρισμα Ισογείου 114 τ.μ.
  • Διαμέρισμα 1ου ορόφου 100 τ.μ.
  • Διαμέρισμα 1ου ορόφου 50 τ.μ.

Το κτίριο βρίσκεται στην περιοχή της Κυψέλης

Τοποθεσία