270 000 € 220 000 €
1000 €/m²
Property 31793 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Περιγραφή

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή του Κεραμεικού, η οποία έχει εξελιχθεί σε προορισμό διασκέδασης, καθώς διαρκώς προστίθονται στον χάρτη της περιοχής εναλλακτικά εστιατόρια, νυχτερινά κέντρα διασκέδασης, μπάρ, θέατρα, ξενοδοχεία και μοναδικές ταράτσες με θέα την Ακρόπολη, μετατρέποντας την στην πιό ζωντανή περιοχή της πόλης της Αθήνας.
Αυτό έχει γίνει πόλος έλξης για όλους τους τουρίστες που επισκέπτονται την πόλη και έχει ανεβάσει πολύ το επενδυτικό ενδιαφέρον σε όλους τους τομείς, κάνοντας την, την πιό ανερχόμενη περιοχή της Αθήνας.

Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
330 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32655
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3684
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31793
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10249
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5000
  • Εμβαδόν 504 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
230 000 € 842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25227
  • Εμβαδόν 273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
350 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43646
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
300 000 € 296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21330
  • Εμβαδόν 1012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30000 m
Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο