Πωλείται - Γη 6086 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Χανιά
1 700 000 €
279 €/m²
Property 31624 photo 1
Property 31624 photo 2
Property 31624 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 6086 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 500 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52254
  • Εμβαδόν 27671 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62848
  • Εμβαδόν 4112 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32927
  • Εμβαδόν 13680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52253
  • Εμβαδόν 40085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16555
  • Εμβαδόν 17934 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
1 505 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45441
  • Εμβαδόν 1854 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 140 m
Πωλείται
2 390 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29228
  • Εμβαδόν 2070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 33978
  • Εμβαδόν 37064 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 760 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40470
  • Εμβαδόν 55000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 460 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο