Κατόπιν ζήτησης
Property 31332 photo 1
Property 31332 photo 2
Property 31332 photo 3
Property 31332 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 403 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 282 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.

Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Αποκλειστικός Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63957
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
640 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63745
  • Εμβαδόν 8608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1150 m
Πωλείται
1 800 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63741
  • Εμβαδόν 21096 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63269
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65785
  • Εμβαδόν 724 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
299 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64922
  • Εμβαδόν 6095 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 527 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο