Πωλείται - Κτίριο 650 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Βούλα
4 500 000 €
6923 €/m²
Property 31281 photo 1
Property 31281 photo 2
Property 31281 photo 3
Property 31281 photo 4
Property 31281 photo 5
Property 31281 photo 6
Property 31281 photo 7
Property 31281 photo 8
Property 31281 photo 9
Property 31281 photo 10
Property 31281 photo 11
Property 31281 photo 12
Property 31281 photo 13
Property 31281 photo 14
Property 31281 photo 15
Property 31281 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2000
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 550 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 650 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από ένα επίπεδο. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία