3 300 000 €
114 €/m²
Property 31004 photo 1
Property 31004 photo 2
Property 31004 photo 3
Property 31004 photo 4
Property 31004 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 66 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 28800 μ² στην Κρήτη. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Υπάρχει δυνατότητα οικοδόμησης 5760μ2 για εμπορική χρήση.

Πωλείται
2 750 000 € 4824 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12484
  • Εμβαδόν 570 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
3 300 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31004
  • Εμβαδόν 28800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
4 798 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31239
  • Εμβαδόν 1116000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
4 000 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33298
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 39997
  • Εμβαδόν 41865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
4 000 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9412
  • Εμβαδόν 39030 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50803
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42922
  • Εμβαδόν 2129 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38260
  • Εμβαδόν 50000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
2 670 000 € 494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41749
  • Εμβαδόν 5400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 370 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο