100 000 € 86 000 €
28 €/m²
Property 30992 photo 1
Property 30992 photo 2
Property 30992 photo 3
Property 30992 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 21000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3020 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
100 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57162
  • Εμβαδόν 1471 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
102 000 € 79 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63400
  • Εμβαδόν 1282 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63268
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
85 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46630
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14400 m
Πωλείται
107 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65472
  • Εμβαδόν 1130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63071
  • Εμβαδόν 323 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
107 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45854
  • Εμβαδόν 5071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50127
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11600 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63269
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
107 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50089
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο