500 000 €
2222 €/m²
Property 30953 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 2800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 225 τ.μ στην Αθήνα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από σαλόνι, ένα ντούζ. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, ένα WC. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Η μεζονέτα βρίσκεται στην περιοχή της Βάρης.

Επίσης ακριβώς δίπλα πωλείται πανομοιότυπη μεζονέτα στην ίδια τιμή.

Τοποθεσία