650 000 €
1548 €/m²
Property 30898 photo 1
Property 30898 photo 2
Property 30898 photo 3
Property 30898 photo 4
Property 30898 photo 5
Property 30898 photo 6
Property 30898 photo 7
Property 30898 photo 8
Property 30898 photo 9
Property 30898 photo 10
Property 30898 photo 11
Property 30898 photo 12
Property 30898 photo 13
Property 30898 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1994
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 3500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Το κτίριο βρίσκεται στην περιοχή της Βάρης

Το κτίριο αποτελείται από:

  • υπόγειο το οποίο παρέχεται για γκαράζ 10 θέσεων, διαθέτει επίσης ένα μεγάλο αποθηκευτικό χώρο
  • ισόγειο, κατάστημα 90 τ.μ. με πατάρι 45 τ.μ.
  • 1ος όροφος, διαμέρισμα 90 τ.μ. αποτελούμενο από 2 υπνοδωμάτια, ενιαίο σαλόνι-κουζίνα και 1 μπάνιο

Πωλείται
960 000 € 1399 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60875
  • Εμβαδόν 686 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 560 m
Πωλείται
850 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36233
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
890 000 € 1207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20539
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
920 000 € 1869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49129
  • Εμβαδόν 492 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
680 000 € 1283 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58993
  • Εμβαδόν 530 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
850 000 € 1049 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44408
  • Εμβαδόν 810 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
850 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61606
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
650 000 € 1547 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30898
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
595 000 € 1116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42510
  • Εμβαδόν 533 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο