Κατόπιν ζήτησης
Property 30788 photo 1
Property 30788 photo 2
Property 30788 photo 3
Property 30788 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1994
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 13 χλμ

Πωλείται
2 000 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35593
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
920 000 € 1869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49129
  • Εμβαδόν 492 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
850 000 € 2151 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62765
  • Εμβαδόν 395 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42668
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
700 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37149
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
350 000 € 1029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36699
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
950 000 € 3006 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56358
  • Εμβαδόν 316 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 600 000 € 3047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40591
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
540 000 € 1080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60877
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9600 m
Πωλείται
1 600 000 € 1481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61717
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο