190 000 €
90 €/m²
Property 30610 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 26000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Πωλείται
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31793
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
190 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36981
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3684
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
260 000 € 2080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21242
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
260 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10248
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
160 000 € 427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40840
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
185 000 € 1027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57166
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
175 000 € 1107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36687
  • Εμβαδόν 158 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8400 m
Πωλείται
246 000 € 1430 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12355
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο