600 000 €
1764 €/m²
Property 30323 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 17000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 340 μ² στην Αθήνα. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 204 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Ψυχικό.

Πωλείται
620 000 € 898 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14006
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
535 000 € 652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34164
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
880 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14448
  • Εμβαδόν 1085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
590 000 € 1211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65696
  • Εμβαδόν 487 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49447
  • Εμβαδόν 364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
650 000 € 1070 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48584
  • Εμβαδόν 607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
490 000 € 638 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62906
  • Εμβαδόν 768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
850 000 € 538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51120
  • Εμβαδόν 1577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο