Πωλείται - Γη 1860 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Τύλισος
792 000 €
425 €/m²
Property 30280 photo 1
Property 30280 photo 2
Property 30280 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1860 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 2976 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
800 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38749
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
675 000 € 143 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11960
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
694 000 € 84 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4766
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
900 000 € 750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38771
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
990 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44357
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
800 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32252
  • Εμβαδόν 13722 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
650 000 € 134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24183
  • Εμβαδόν 4834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο