Πωλείται - Γη 10500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Ελ. Βενιζέλος
740 000 € 694 000 €
66 €/m²
Property 30124 photo 1
Property 30124 photo 2
Property 30124 photo 3
Property 30124 photo 4
Property 30124 photo 5
Property 30124 photo 6
Property 30124 photo 7
Property 30124 photo 8
Property 30124 photo 9
Property 30124 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 15 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 10500 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
1 100 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65416
  • Εμβαδόν 100188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39581
  • Εμβαδόν 14364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
990 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44357
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
800 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56706
  • Εμβαδόν 14549 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
853 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63290
  • Εμβαδόν 36000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
860 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47506
  • Εμβαδόν 21000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
853 000 € 813 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64552
  • Εμβαδόν 1048 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο