1 500 000 € 1 400 000 €
1273 €/m²
Property 30035 photo 1
Property 30035 photo 2
Property 30035 photo 3
Property 30035 photo 4
Property 30035 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 1 χλμ

Πωλείται
1 435 000 € 2050 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39124
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 30788
  • Εμβαδόν 913 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 700 000 € 2016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41086
  • Εμβαδόν 843 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5400 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30035
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 400 000 € 3763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33630
  • Εμβαδόν 372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 600 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23067
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 700 000 € 925 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60954
  • Εμβαδόν 1836 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
1 500 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46897
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 300 000 € 1444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42693
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61717
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο