400 000 €
1455 €/m²
Property 29432 photo 1
Property 29432 photo 2
Property 29432 photo 3
Property 29432 photo 4
Property 29432 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1920
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 1 χλμ

Πωλείται
400 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43181
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
360 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33660
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
595 000 € 1116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42510
  • Εμβαδόν 533 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
360 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40297
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
330 000 € 1294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45492
  • Εμβαδόν 255 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
580 000 € 2027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37778
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
350 000 € 1296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34119
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
570 000 € 1583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60941
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
550 000 € 1603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52819
  • Εμβαδόν 343 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
400 000 € 1454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29432
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο