Πωλείται - Διαμέρισμα 75 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
225 000 €
3000 €/m²
Property 28819 photo 1
Property 28819 photo 2
Property 28819 photo 3
Property 28819 photo 4
Property 28819 photo 5
Property 28819 photo 6
Property 28819 photo 7
Property 28819 photo 8
Property 28819 photo 9
Property 28819 photo 10
Property 28819 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 28819
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 75 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία