190 000 € 130 000 €
634 €/m²
Property 28597 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 21000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 205 μ² στην Αθήνα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ².

Πωλείται
160 000 € 427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40840
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7020
  • Εμβαδόν 374 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
270 000 € 1084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25225
  • Εμβαδόν 249 m²
Πωλείται
260 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10248
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
175 000 € 1107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36687
  • Εμβαδόν 158 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8400 m
Πωλείται
265 000 € 387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8291
  • Εμβαδόν 684 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
190 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36981
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
190 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30610
  • Εμβαδόν 2091 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 26000 m
Πωλείται
230 000 € 842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25227
  • Εμβαδόν 273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο